Prosimy skopiować kod do Państwa strony. Jeśli używają Państwo szablonów, kod można do nich skopiować. Przycisk "Tłumacz" włączy się automatycznie na wszystkich podstronach.


Jednym kliknięciem przetłumacz za darmo swoją stronę internetową

Za darmo i bez rejestracji!

TTeraz tłumaczenie strony internetowej odbywa się zupełnie automatycznie - tylko za jednym kliknięciem! Free-Website-Translation.com oferuje tłumaczenia stron internetowych dla każdego. Także Ty w bardzo prosty sposób możesz stworzyć przycisk, za pomocą którego Twoja strona zostanie natychmiastowo przetłumaczona na język wybrany przez odwiedzającego.

Narzędzia językowe Google™ pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości automatycznych tłumaczeń stron internetowych w ponad 20 językach. Jeszcze nigdy tłumaczenie nie było takie proste!

Co więcej, ta usługa nie kosztuję Cię ani grosza! Aby z niej skorzystać, nie musisz się nawet rejestrować! Wypróbuj sam - wystarczą dwie minuty i będziesz zachwycony. Obiecujemy!

Wystarczy kliknąć na "Twój indywidualny przycisk", wybrać język Twojej strony i umieścić na niej automatycznie wygenerowany kod HTML!

Translate your website - free and automatic